ECA-1HM330I
MFR.Part #
ECA-1HM330I
JLCPCB Part #
C1580530
Package
Plugin,D5xL11mm
Description
-40℃~+85℃ 110mA@120Hz 11mm 2.5mm 2000hrs@85℃ 33uF 50V 5mm ±20% 插件,D5xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS