ERJ2RKF2610X
MFR.Part #
ERJ2RKF2610X
JLCPCB Part #
C400618
Description
-55℃~+155℃ 100mW 261Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS