EEE-FN1J220XL
MFR.Part #
EEE-FN1J220XL
JLCPCB Part #
C1881640
Package
SMD,D6.3xL7.7mm
Description
-55℃~+105℃ 1.2Ω@100kHz 120mA@100kHz 2000hrs@105℃ 22uF 6.3mm 63V 8mm ±20% SMD,D6.3xL7.7mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS