ERJ-U1DD8871U
MFR.Part #
ERJ-U1DD8871U
JLCPCB Part #
C1708361
Description
-55℃~+155℃ 750mW 8.87kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS