ERJUP3J514V
MFR.Part #
ERJUP3J514V
JLCPCB Part #
C544018
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 250mW 510kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS