ERJ-1GNJ513C
MFR.Part #
ERJ-1GNJ513C
JLCPCB Part #
C2073722
Description
-55℃~+125℃ 50mW 51kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS