ERJPA3J431V
MFR.Part #
ERJPA3J431V
JLCPCB Part #
C445817
Description
-55℃~+155℃ 250mW 430Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS