EEU-FS1K121LB
MFR.Part #
EEU-FS1K121LB
JLCPCB Part #
C1583756
Package
Plugin,D8xL20mm
Description
-40℃~+105℃ 120uF 20mm 5mm 80V 810mA@100kHz 8mm 9000hrs@105℃ ±20% 插件,D8xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS