ERJ-P06D5903V
MFR.Part #
ERJ-P06D5903V
JLCPCB Part #
C3931541
Description
-55℃~+155℃ 500mW 590kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS