ERJ-1GNJ181C
MFR.Part #
ERJ-1GNJ181C
JLCPCB Part #
C4171014
Description
-55℃~+125℃ 180Ω 50mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS