RMC1/20-1R60FPA
Extended
Manufacturer
KAMAYA
MFR.Part #
RMC1/20-1R60FPA
JLCPCB Part #
C6187101
Package
0201
Description
-200ppm/℃~+600ppm/℃ -55℃~+155℃ 1.6Ω 50mW Thick Film Resistor ±1% 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS