ERJ-U1TF3832U
MFR.Part #
ERJ-U1TF3832U
JLCPCB Part #
C4262564
Description
-55℃~+155℃ 1W 38.3kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS