EEEFC0J220AR
MFR.Part #
EEEFC0J220AR
JLCPCB Part #
C401611
Package
SMD,D4xL5.4mm
Description
-40℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 22uF 45mA@120Hz 4mm 5.4mm 6.3V ±20% SMD,D4xL5.4mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS