ERA3AEB121V
MFR.Part #
ERA3AEB121V
JLCPCB Part #
C491112
Description
-55℃~+155℃ 100mW 120Ω 75V Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS