ERJ-UP8D6491V
MFR.Part #
ERJ-UP8D6491V
JLCPCB Part #
C2131782
Description
-55℃~+155℃ 6.49kΩ 660mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS