ERA-3ARB3162V
MFR.Part #
ERA-3ARB3162V
JLCPCB Part #
C1705882
Description
-55℃~+155℃ 100mW 31.6kΩ 75V Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS