ERA-8AEB90R9V
MFR.Part #
ERA-8AEB90R9V
JLCPCB Part #
C2089379
Description
-55℃~+155℃ 150V 250mW 90.9Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS