ECE-V0JA470WR
MFR.Part #
ECE-V0JA470WR
Description
-40℃~+85℃ 1000hrs@85℃ 47uF 4mm 5.4mm 6.3V ±20% - Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD