ERJ-14RQF9R1U
MFR.Part #
ERJ-14RQF9R1U
JLCPCB Part #
C20020747
Description
-55℃~+155℃ 250mW 9.1Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS