ERJ-6BQF1R0V
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJ-6BQF1R0V
JLCPCB Part #
C2078483
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 1Ω 330mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS