ERJ3GEYJ273V
MFR.Part #
ERJ3GEYJ273V
JLCPCB Part #
C400682
Description
-55℃~+155℃ 100mW 25V 27kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS