ERJ-14NF2803U
MFR.Part #
ERJ-14NF2803U
JLCPCB Part #
C2092859
Description
-55℃~+155℃ 280kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount