RMC1/4-915JTE
MFR.Part #
RMC1/4-915JTE
JLCPCB Part #
C6654244
Description
-55℃~+155℃ 500mW 9.1MΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS