ERA-8AED4753V
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERA-8AED4753V
JLCPCB Part #
C20017555
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 250mW 475kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS