ERJ-14NF11R8U
MFR.Part #
ERJ-14NF11R8U
JLCPCB Part #
C2080550
Description
-55℃~+155℃ 11.8Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS