ERJ2GEJ183X
MFR.Part #
ERJ2GEJ183X
JLCPCB Part #
C413008
Description
-55℃~+155℃ 100mW 18kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS