ERJ-U1TF1R58U
MFR.Part #
ERJ-U1TF1R58U
JLCPCB Part #
C1014938
Description
-100ppm/℃~+600ppm/℃ -55℃~+155℃ 1.58Ω 1W Thick Film Resistor ±1% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS