ERJ-P14D1802U
MFR.Part #
ERJ-P14D1802U
JLCPCB Part #
C4178029
Description
-55℃~+155℃ 18kΩ 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS