ERJ-14BQF7R5U
MFR.Part #
ERJ-14BQF7R5U
JLCPCB Part #
C2081450
Description
-55℃~+155℃ 500mW 7.5Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS