ERJ-6RBD1651V
MFR.Part #
ERJ-6RBD1651V
JLCPCB Part #
C20023477
Description
-55℃~+155℃ 1.65kΩ 100mW Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS