ERJ-12SF3161U
MFR.Part #
ERJ-12SF3161U
JLCPCB Part #
C2080888
Description
-55℃~+155℃ 3.16kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS