ERJ-L03UJ88MV
MFR.Part #
ERJ-L03UJ88MV
JLCPCB Part #
C3981993
Description
-55℃~+125℃ 200mW 88mΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS