EEU-FK1E122
MFR.Part #
EEU-FK1E122
JLCPCB Part #
C1583601
Package
Plugin,D12.5xL20mm
Description
-55℃~+105℃ 1.89A@100kHz 12.5mm 1200uF 20mm 25V 5000hrs@105℃ 5mm ±20% 插件,D12.5xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS