ERJ-S08F2551V
MFR.Part #
ERJ-S08F2551V
JLCPCB Part #
C2121470
Description
-55℃~+155℃ 2.55kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS