ERJ-12SF2150U
MFR.Part #
ERJ-12SF2150U
JLCPCB Part #
C2081570
Description
-55℃~+155℃ 215Ω 500V 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS