ERJ-U06D4021V
MFR.Part #
ERJ-U06D4021V
JLCPCB Part #
C1356816
Description
-55℃~+155℃ 125mW 4.02kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS