CRGV2010F8M66
MFR.Part #
CRGV2010F8M66
JLCPCB Part #
C7233646
Description
-55℃~+125℃ 500mW 8.66MΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS