ERA-6VPB1202V
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERA-6VPB1202V
JLCPCB Part #
C1862614
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 12kΩ 150V 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS