ERJ-H2RF2100X
MFR.Part #
ERJ-H2RF2100X
JLCPCB Part #
C4250883
Description
-55℃~+175℃ 100mW 210Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS