ERJ-PA3F1132V
MFR.Part #
ERJ-PA3F1132V
JLCPCB Part #
C3951687
Description
-55℃~+155℃ 11.3kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS