ERJ-12SF1151U
MFR.Part #
ERJ-12SF1151U
JLCPCB Part #
C2087890
Description
-55℃~+155℃ 1.15kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS