ERJ-U06D1911V
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJ-U06D1911V
JLCPCB Part #
C2117232
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 1.91kΩ 125mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS