ERA-6AEB4321V
MFR.Part #
ERA-6AEB4321V
JLCPCB Part #
C3919455
Description
-55℃~+155℃ 125mW 4.32kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS