ERA-2ARC1500X
MFR.Part #
ERA-2ARC1500X
JLCPCB Part #
C1708233
Description
-55℃~+155℃ 150Ω 50V 63mW Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS