ERG-3SJ430
MFR.Part #
ERG-3SJ430
JLCPCB Part #
C3458909
Description
-55℃~+235℃ 3W 43Ω Metal Oxide Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D5.5xL15mm Through Hole Resistors ROHS