ERA-8KEB1653V
MFR.Part #
ERA-8KEB1653V
JLCPCB Part #
C5729833
Description
-55℃~+155℃ 165kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS