RSF2FTR100
MFR.Part #
RSF2FTR100
JLCPCB Part #
C3521708
Description
-55℃~+235℃ 100mΩ 2W Metal Oxide Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件,D5.5xL15mm Through Hole Resistors ROHS