ERJ-U01F8453C
MFR.Part #
ERJ-U01F8453C
JLCPCB Part #
C1860253
Description
-55℃~+125℃ 50mW 845kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS