ERG-2SJ112
MFR.Part #
ERG-2SJ112
JLCPCB Part #
C3416053
Description
-55℃~+235℃ 1.1kΩ 2W Metal Oxide Film Resistor ±350ppm/℃ ±5% 插件,D4xL12mm Through Hole Resistors ROHS