ERJ-U06F16R2V
MFR.Part #
ERJ-U06F16R2V
JLCPCB Part #
C1013421
Description
-55℃~+155℃ 125mW 16.2Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS